title_image

Zameriavam sa na výrobu a predaj originálnych ručne maľovaných obrazov na sklo, dekorácií a doplnkov. Popri vlastnej činnosti vyrábam a tvorím dekoratívne predmety i na základe požiadaviek klienta. Výtvarne motívy výrobkov si navrhujem sama, zároveň sa snažím akceptovať i požiadavky klientov (ako napr. typ skla, farba, vzory, zmena farby pozadia, farebnej kompozície...). Každý výrobok je originál a je označený mojím logom JG.
Prezentácia mojej tvorby je dostupná každému prostredníctvom internetovej stránky v časti Obrazy, ktorá je pravidelne aktualizovaná a postupne dopĺňaná o nové produkty. Nájdete tu originálne ručne maľované obrazy, sklenené vázy.
Práca na objednávku - maľované sklo
Pracujem aj na objednávku. V prípade Vašich individuálnych požiadaviek Vám poskytnem bližšie informácie. Ceny obrazov sa odvíjajú od veľkosti a od typu použitého rámu. Možnosť výberu rámu: drevený, clip. Čakacia doba je minimálne 2 týždne, hotové obrazy ihneď, resp. dohodou.
Starostlivosť o výrobky
Ručne maľované sklo je vypaľované pri 160°C po dobu 45 minút (pri obrazoch do veľkosti 50x40 cm). Výrobky (vázy) je možné umývať, farby odolávajú vyšším teplotám (cca 160°C), sú odolné voči zmytiu čistiacim prostriedkom. Na bežnú údržbu postačí ošetrenie suchou alebo vlhkou handričkou.
Moja výtvarná tvorba sa neustále rozširuje, vďaka širokému záberu sú moje výrobky vhodné, do obchodov s dekoratívnym sortimentom, darčekovými predmetmi, suvenírmi, bytovými doplnkami. Obrazy, alebo dekoratívne predmety môžu byť práve tým darčekom, ktorý ste hľadali.
Ďalšie informácie telefonicky alebo e-mailom.